poniedziałek, 4 lutego 2019

Prezent marzeń

Zapewne nieraz zastanawialiście się jaki prezent podarować swoim najbliższym.
Nawet całkiem niedawno mieliśmy, jak co roku, najgorętszy czas szaleństwa zakupów. A jak wiadomo pośpiech nie sprzyja dobrym wyborom i jedną z gorszych rzeczy, jaką możemy zrobić, to podarować komuś prezent nietrafiony, który wywoła u osoby obdarowanej reakcje zupełnie inne od tych spodziewanych. Zamiast zaskoczenia i szczerej radości - rozczarowanie, skrywane niezadowolenie, czy wręcz zażenowanie (od razu na myśl przychodzą mi "nieśmiertelne" kapcie, czy para nowych skarpet ;-). I dlatego właśnie dobór prezentów warto zaplanować sobie z dużym wyprzedzeniem, aby były one przemyślane i odpowiednie dla osób, dla których są przeznaczone.
 
Święta Bożego Narodzenia to oczywiście nie jedyna okazja, aby sprawić komuś wyjątkowy prezent. Mogą to być urodziny, rocznica ślubu, Dzień Matki, Ojca, Dziecka, czy zbliżające się Walentynki. I wcale nie muszą to być upominki rzeczowe. Pomysły na oryginalny prezent dla mężczyzny można znaleźć na przykład tutaj: https://prezentmarzen.com/walentynki-dla-niego/. Jazda OFF ROAD 4x4, strzelanie na strzelnicy, lot w tunelu aerodynamicznym, nurkowanie, a także wiele innych propozycji, mniej lub bardziej ekstremalnych, zależnie od upodobań, to tylko niektóre z nich. Pamiętajmy jednak, że mają to być upodobania osoby, którą pragniemy obdarować, a nie własne. To także sprawdzian dla nas samych, jak dobrze znamy naszych bliskich, ich zainteresowania, pragnienia.  Dobrze dobrany, wyjątkowy prezent z pewnością sprawi wiele radości i będzie na długo zapamiętany, a kto wie, może nawet okazać się spełnieniem przynajmniej jednego z marzeń :-)

1 komentarz:

  1. ja uwielbiam robić spersonalizowane prezenty! my z moim Lubym mammy zupełnie inne zainteresowania i to jest takie megaaaa jak trzeba poszperać, poszukać, poczytać porównania i specyfikacje itd. mam większą radochę niż z dostawania prezentów :D

    OdpowiedzUsuń